Freestyle.ee

Avalehele
Jutukasse
Galerii
Naljad
Hierarhia
10 käsku
IRC käsud
Statistika
Foorum


Viimati uuendatud:

03.09.2006
[19:06]


cleft.gif (178 bytes)


cright.gif (177 bytes)

10 käsku

1. Austa Freestyle’i & #Freestyle’i ning tema 10-et käsku.

2. Pea meeles, et (S)OP’id ei ole (S)OP’id niisama, kuula nende sõna.

3. Sina ei pea mitte kasutama KICK’e ja BAN’e kergekäeliselt. Samuti ära jaga kergekäeliselt OP’e. OP pole mänguasi, seda võib anda ainult mõjuva põhjusega (kellegile mulje avaldamine ei ole põhjus).

4. Ära reklaami #Freestyle’s teisi jututubasid.

5. Ära korruta - kirjuta lausete kaupa. Sa ei pea mitte iga sõna vahel Enter’it vajutama – selleks, et sõnu lahutada on tühik.

6. Ära ropenda [kustmaalt algab roppus otsustavad (S)OP’id].

7. Ära topi #Freestyle’sse pilte, see ei ole kunsti galerii.

8. #Freestyle ei ole omavaheliste tülide ja probleemida lahendamise koht, ära tule siia tülitsema. Tülid võib lahendada privaataknas, kui muidu ei saa.

9. Mölise, mölise – aga ära ülbitse. (kusmaalt hakkab ülbitsemine, otsustab see kelle kallal kisutakse või kõige kõrgem OP kes parasjagu ruumis viibib).

10. Rangelt on keelatud eemaldada SOP’ide poolt pandud BAN’e ja AKICK’e. Erandina võib eemaldada SOP’i pandud aadresi BAN’i juhul kui BAN’itud aadress kuulub mõnele koolile või avalikule Internetipunktile, kuid sellest tuleb BAN’i panijat teavitada esimesel võimalusel, näiteks e-maili teel. Soovitav on alati konsulteerida enne BAN’i eemaldamist BAN’i panijaga – kindlasti tuleb konsulteerida kui on tegemist nime BAN’iga (va. Juhul kui SOP soovib eemaldada OP’i poolt pandud BAN’i).

kehtib alates Esmaspäevast 6. jaanuarist 2003

#Freestyle:)


_


:)

© 2002 - Freestyle.ee
-- Web by AK -- - -- Idea by Villik --